logo
Tüm müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket edip, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir hizmeti sunmaktayız. Özel turlar , geziler v.b durumlar da bir telefon uzağınızdayız. Bizim iletişime geçiniz.
+90 0507 321 06 70
info@bigbamtravel.com
Top
 

Havaalanı Transfer

Havaalanı’ndan İstediğiniz Noktaya Transfer!

İstanbul’da shuttle hizmetinden faydalanmak isteyenler için en ideal bir şirketlerden biri olan BigBam Travel, 200’ün üzerinde araç filosu, deneyimli ve resmi belgeli sürücüleriyle havaalanı transfer hizmeti sunuyor. Detaylı zamanlama sistemiyle beraber İstnbul’daki herhangi bir havaalanından gitmek istediğiniz güzergaha hızlı, güvenilir ve ekonomik ulaşmak için bize ulaşın…

BigBam Travel Havaalanı Transfer Hizmetimiz

Ülkemizin en hareketli şehirlerinden İstanbul’a iş gezisi, toplantı veya fuar için geldiğinizde, sizleri gitmek istediğiniz yere ulaştıracak güvenilir ve profesyonel bir transfer şirketinin olduğunu bilmenizi isteriz. Bu bağlamda BigBam Travel, shuttle hizmeti sunan firmalarla, bu hizmete ihtiyaç duyan insanları birleştiren önemli bir işletme olarak faaliyetini sürdürmektedir. BigBam Travel web sitesi üzerinden havaalanı transfer hizmeti için İstanbul her bölgesini ve havaalanından gitmek istediğiniz noktayı, günü ve saati seçerek, transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Konforlu, Rahat ve Güvenilir!

BigBam Travel kurumsal, güvenilir ve profesyonellerin hizmet verdiği bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yasal olarak herhangi bir eksikliği yoktur. Güvenlikle ilgili tüm konulara gerekli özen gösterilir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için konfor adına bütün olanaklar sağlanır..

Deneyimli sürücülerle gerçekleşen havaalanı transfer işlemlerinizle ilgili

yaşayacağınız her türlü problem, uçakta rötarleri veya iptal gibi işlemlerde tek yapmanız gereken BigBam Travel’e ulaşmak. Böylece başka hiçbir kişiyle veya kurumla iletişim kurmadan, doğruca BigBam Travel müşteri temsilcileriyle her türlü sorununuzu görüşebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmetinde Dikkat Etmeniz Gereken Noktlar

Ne kadar plan yaparsak yapalım, sürprizler her zaman başımıza gelir ve planlarımız bozulabilir. Bu gibi durumlarda ödeme ve rezervasyon işlemlerini yaptığınız havaalanı transfer hizmetinize ne olacağını kafanızda soru işaretlerine neden olabilir. Uçağın rötar yapması sebebiyle belirttiğiniz transfer saatinde havaalanında olamayabilirsiniz. BigBam Travel, vermiş olduğunuz uçak bilgileriniz doğrultusunda gerekli kontrollerini yaparak, rötarı olup olmadığını görür ve transferle ilgili sorun yaşamamanızı sağlar.

Bir diğer konu uçuşun iptal olması veya sizin programınızdaki değişiklik nedeniyle uçuştan vazgeçmeniz olabilir. Bu gibi hususlarda BigBam Travel müşteri hizmetlerine ulaşıp iptal işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca herhangibir bahane göstermeksizin havaalanı transfer hizmeti sipariş ayrıntıları üzerinden belli bir zamana kadar iptal etme hakkınızda mevcuttur.