logo
Tüm müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket edip, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir hizmeti sunmaktayız. Özel turlar , geziler v.b durumlar da bir telefon uzağınızdayız. Bizim iletişime geçiniz.
+90 0507 321 06 70
info@bigbamtravel.com
Top
 

İnşaat

İnşaat sektöründeki deneyimli kuruluşlardan olan BİGBAM İNŞAAT firması, yaklaşık olarak çeyrek asırlık bir tecrübe ve deneyime sahiptir. BİGBAM İNŞAAT adı altında faaliyetlerine Beyoğlu’nda başlayan firmamız, Kasımpaşa’daki ana binasına 2012 yılında yerleşerek, faaliyetlerini buradan sürdürmeye devam etmektedir.

NEDEN BİZ?

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübemizle kanıtlanmış bir başarı ve referanslarımız var. Türkiye’nin birçok bölgesinde gerçekleştirdiğimiz projelerle kendimizi kanıtlamış kurumsal bir firmayız. En önemli özelliklerimizden biride müşterilerimize sürekli destek ve erişilebilirlik hizmeti sunarken, tüm projelerimizde  kaliteli malzemeler kullanıp verdiğimiz taahhütleri eksiksiz yerine getirip, profesyonel bir şekilde tamamlanmasını yapılmasını sağlıyoruz.

GÜVENİLİR VE EKONOMİK

Şirketimiz ana politikalarından biri olan dürüstlük, firmamızın bu zaman kadar güçlü bir şekilde ayakta kalmasını sağlamıştır. Tüm projelerimizi sadece müşterilerimizle değil, aynı zamanda tedarikçilerimiz ve yüklenicilerimizle de bir bütünlük içerisinde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Çatımız altındaki yüzlerce başarılı projeyle imza atmış, Türkiye’deki güvenilir İNŞAAT şirketlerinden biri olmakla gurur duyuyoruz.

BİZ HER ZAMAN YAPICIYIZ

Müşterilerimizle belirlenen proje zaman çizelgesindeki tüm işleri zamanında tamamlamayı taahhüt ediyoruz. İşlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için en son teknoloji ve araçları kullanıyoruz. Bu bağlamda ayrıntılara çok dikkat edip, her adımın doğru atılmasını sağlıyoruz.