logo
Tüm müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket edip, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir hizmeti sunmaktayız. Özel turlar , geziler v.b durumlar da bir telefon uzağınızdayız. Bizim iletişime geçiniz.
+90 0507 321 06 70
info@bigbamtravel.com
Top
 

Konaklama

Konaklama

Konforlu ve güvenilir transferi uygun fiyatlara sağlıyor olmamız, bizi bu sektördeki güvenli firmalardan biri yapan en önemli özelliğimizdir. Havalimanı transfer servislerimize bize ulaşarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Seyahatlerinizde, genellikle en önemli konulardan biri olan konaklama seçenekleriniz için BigBam Travel hizmet en ekonomik ve size özel hizmetleri vermektedir. Özellikle Yurtiçinde iş veya tatil seyahatleriniz dahilinde, belirlediğiniz bütçeye göre en uygun olan oteli bulmakta ve konaklama hizmetinden yararlanacak kişiler için yapılması gereken rezervasyonlarını sizin yerinize gerçekleştirmekteyiz.

konaklama

Konaklama departmanımızın çok uzun yıllardır birebir çalıştığı otel ve acentelerden firmamıza özel aldığı, direkt olarak hiçbir yerde bulunamayacak fiyatlar ile sizlere tatil ve iş seyahatlerinize özel fırsatlar sunabilmekteyiz.

Otel rezervasyonlarınız ile ilgili iptal ve değişiklik taleplerini ancak size (rezervasyonunuz’dan önce bildirdiğimiz) otellerin politikalarına göre uyguladığı ölçülerde gerçekleştirebilmekteyiz.